301, 304, 304L, 316, 316L, 309 S, 310, 321 spirale çelik

Përshkrim i shkurtër:

Ne kemi më shumë se 5 vjet përvojë në prodhimin e produkteve çelik me cilësi të lartë, të tilla si: 201, 301, 304, 321, 316, 316L, 309S dhe 310S Stainless fletë çeliku, 201, 301, 304, 321, 316, 316L, 309S 310S dhe Stainless tubacione çeliku, dhe 1Cr17Ni2, 0Cr13, 1Cr13, 2Cr13, 3Cr13, 4Cr13, 201, 301, 304, 321, 316, 316L, 309S 310S dhe Stainless shufra çeliku, etj specializuar në furnizimin me fletë çeliku inox, çelik spirale, pjatë çelik, pjatë çelik, seamless tub çeliku etj Ne ca ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ne kemi më shumë se 5 vjet përvojë në prodhimin e produkteve çelik me cilësi të lartë, të tilla si: 201, 301, 304, 321, 316, 316L, 309S dhe 310S Stainless fletë çeliku, 201, 301, 304, 321, 316, 316L, 309S dhe 310S Stainless tuba çeliku dhe 1Cr17Ni2, 0Cr13, 1Cr13, 2Cr13, 3Cr13, 4Cr13, 201, 301, 304, 321, 316, shufra 316L, 309S dhe 310S çelik etj

  Specializuar në furnizimin fletë çelik, spirale çeliku inox, pjatë çelik, pjatë çeliku, seamless tub çeliku etj Ne mund të ofrojë produkte me cilësi të lartë, shërbim të mirë dhe të çmimeve konkurruese. Ne kemi qenë të përkushtuar për të prodhimit të çelik inox të tilla si pjatë çelik inox / fletë, spirale çeliku inox dhe bar çelik, dhe përpunimin e çelik inox, çeliku të veçantë dhe të klasës së lartë çeliku të karbonit.

  Specifikim

  Gradë 301, 304, 304L, 316, 316L, 309 S, 310, 321
  standard ASTM A240, JIS G4304, G4305, GB / T 4237, GB / T 8165, BS 1449, DIN17460, DIN 17441
  Trashësia 0.2-10.0mm
  gjerësi 600mm min
  gjatësi 2000mm-8000mm ose si kërkesë e konsumatorëve
  Përfundojë sipërfaqe No1, No.4,2B, BA, 6K, 8K, Line Hair me PVC

  Përbërje kimike

  Gradë C si Mn P≤ S≤ Cr Mo ni tjetër
  301 ≤0.15 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 16-18 - 6.0 -
  304 ≤0.07 ≤1.00 ≤2.00 0.035 0,03 17-19 - 8.0 -
  304L ≤0.075 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 17-19 - 8.0
  309S ≤0.08 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 22-24 - 12.0 -
  310 ≤0.08 ≤1.5 ≤2.00 0.045 0,03 24-26 - 19.0 -
  316 ≤0.08 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 16-18,5 2 10.0 -
  316L ≤0.03 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 16-18 2 10.0 -
  321 ≤0.12 ≤1.00 ≤2.00 0.045 0,03 17-19 - 9.0 Ti≥5 x C

  vetitë mekanike

  Gradë YS (Mpa) ≥ TS (Mpa) ≥ El (%) ≥ Fortësi (HV) ≤
  301 200 520 40 180
  304 200 520 50 165-175
  304L 175 480 50 180
  309S 200 520 40 180
  310 200 520 40 180
  316 200 520 50 180
  316L 200 480 50 180
  321 200 520 40 180

  Aplikacion:

  1. Automotive : trim Automotive dhe derdhur / perberesit Vështirë-to-forme shkarkimit-sistemit, manifolds tuba, mufflers / Exhaust shumëfishta dhe komponentëve të tjerë shkarkimit-sistemit, Predha katalitik konvertim, kllapat

  2. Ndërtimi : Ulluqet dhe downspouts, mbulim, mur anësor

  3. gatimi : enë kuzhine gatim, dishwashers, furrat, hoods varg, frigoriferë, skewers

  4. kimike të përpunimit të : Pajisje rafineria e naftës, ndezjes naftës dhe pjesë ngrohës

  5. Pajisje :tanke me ujë të nxehtë, furrat e banimit

  6. Prodhimi i energjisë : Heat Exchanger tub

  7. Bujqësia : kimik spreaders pleh / Farm stilolapsa kafshëve

  300-seri-inox-çeliku-spirale-Customized


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !