201.202 fletë çeliku inox

Përshkrim i shkurtër:

Specification Grade 201,202 Thickness Cold rolled:0.2-3.0mm Hot rolled:3.0-60mm Length As customer’s requirement Surface Finish 2B,2D,BA,NO4, Hair Line,6K, etc Manufacture Technology Cold rolled/ Hot rolled Material DDQ, High Copper, Half Copper or Low Copper Material Standard JIS, ASTM, AISI, GB, DIN, EN, etc we usually use ASTM and GB Standard Surface Treatment Name Feature Specification 2B Bright After cold rolling ,by heat treatment ,pickling or other equivalent ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Specifikim

  Gradë 201202
  Trashësia Cold rolled:0.2-3.0mm

  Hot mbështjellë: 3.0-60mm

  gjatësi Si kërkesës së klientit
  Përfundojë sipërfaqe 2B, 2D, BA, NO4, Hair Line, 6K, etj
  Prodhimi Teknologji Ftohtë mbështjellë / Hot mbështjellë
  material DDQ, bakri Lartë, Half bakri ose Low Material bakri
  standard JIS, ASTM, AISI, GB, DIN, EN, etc

  ne zakonisht përdorim ASTM dhe GB Standard

  Trajtim sipërfaqësor

  emër tipar Specifikim
  2B i ndritshëm Pas kodrina ftohtë, nga trajtimi i ngrohjes, pickling ose trajtim tjetër të barasvlershëm dhe së fundi nga kodrina të ftohtë për famë dhënë duhur.
  BA Lustrim, pasqyrë Përpunuara me trajtim të ndritshme të ngrohjes pas kodrina të ftohtë
  tepër i hollë Line si flokët kokërr Hair rëndë nga madhësia e duhur grimcë e materialit

  garantuar cilësinë

  200-seri-inox-çeliku-fletë-Garanci

  200-seri-inox-çeliku-fletë-Professional-Prodhuesi


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !