Контактирајте не

Поставен метал меѓународни копродукции, ООД

адреса

Unit 09, 20/F,  Wayson commercial Building ,  No 28 Connaught Road West,  Sheung Wan, Hong Kong

Mingming SZETO, Хонгконг маркетинг менаџер.

Mingming@charmingmetal.com
Тел: + 852-91978417 / 21529904
Skype trinityming
Whatsapp 852-91978417

ALEX LIN, Кина маркетинг менаџер

CHARMINGMETAL@163.COM
Тел: +86 755 21619995 / + 8613823355280
Факс: +86 755 21615550
WeChat: 13823355280

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Online Chat !